Sukces nowego kierunku

Geopolityka i Geostrategia  to jedyne takie studia w Polsce. Kierunek powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie środowiska geopolitycznego i potrzeby rynku pracy.

Utworzenie nowego kierunku studiów podyplomowych w zupełnie nowej formule to efekt wielomiesięcznej pracy najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów.

Program studiów napisany przez dr. Leszka Sykulskiego, wybitni specjaliści z Polski i zagranicy w charakterze wykładowców, zajęcia w języku polskim i angielskim, patronat merytoryczny Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego,  a także dodatkowy certyfikat  Międzynarodowego Uniwersytetu Kaukaskiego oraz forma kształcenia na odległość. Te wszystkie czynniki przyczyniły się do niebywałego sukcesu studiów podyplomowych Geopolityka i Geostrategia.

Zainteresowanie kierunkiem zarówno w środowisku naukowym, jak i medialnym oraz najważniejsze wśród chętnych do studiowania przekroczyło nasze oczekiwania.  Każdego dnia lista rekrutacyjna wydłuża się. Chętni na studia zgłaszają się do Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim z całej Polski, a także Polacy mieszkający na stałe poza granicami kraju.

Zapisy trwają. Nadal obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń na studia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *